autobusové trasy 367 - 367 Černý Most ⇒ Brandýs n. L.-St. Bol., Aut. st. - PID
autobusové zastávky
- 1 - Černý Most
- 2 - Radonice, Penny Market
- 3 - Radonice
- 4 - Jenštejn
- 5 - Dřevčice
- 6 - Dřevčice, Cihelna
- 7 - Brandýs nad Labem, Zahradní Město
- 8 - Brandýs nad Labem, Vrábí
- 9 - Brandýs nad Labem, náměstí
- 10 - Stará Boleslav, most
- 11 - Stará Boleslav, u brány
- 12 - Stará Boleslav, autobusové stanoviště (výstupní)