Domov »
autobusových linek » autobusové trasy 367 - 367: Brandýs n. L.-St. Bol., Žel. st. - Černý Most - Pražská integrovaná doprava
autobusové zastávky
- 1 - Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, železniční stanice
- 2 - Stará Boleslav, kasárna
- 3 - Stará Boleslav, sídliště
- 4 - Stará Boleslav, autobusové stanoviště
- 5 - Stará Boleslav, u brány
- 6 - Stará Boleslav, most
- 7 - Brandýs nad Labem, náměstí
- 8 - Brandýs nad Labem, Pražská
- 9 - Brandýs nad Labem, Vrábí
- 10 - Brandýs nad Labem, Zahradní Město
- 11 - Dřevčice, Cihelna
- 12 - Dřevčice
- 13 - Jenštejn
- 14 - Radonice
- 15 - Radonice, Penny Market
- 16 - Černý Most
- 17 -