autobusové trasy 375 - 375: Českomoravská - Brandýs n. L.-St. Bol., Aut. st - PID
autobusové zastávky
- 1 - Českomoravská
- 2 - Vysočanská
- 3 - Prosek
- 4 - Nový Prosek
- 5 - Letňanská
- 6 - Letňany
- 7 - U Vodojemu
- 8 - Důstojnické domy
- 9 - Letecké muzeum
- 10 - Huntířovská
- 11 - Kbely
- 12 - Mladějovská
- 13 - Vinořský zámek
- 14 - Vinořský hřbitov
- 15 - Lohenická
- 16 - Vinoř
- 17 - Podolanka
- 18 - Dřevčice, Rozc. Jenštejn
- 19 - Dřevčice
- 20 - Dřevčice, Cihelna
- 21 - Brandýs nad Labem, Zahradní Město
- 22 - Brandýs nad Labem, Vrábí
- 23 - Brandýs nad Labem, náměstí
- 24 - Stará Boleslav, most
- 25 - Stará Boleslav, u brány
- 26 - Stará Boleslav, autobusové stanoviště (výstupní)