Domov »
autobusových linek » autobusové trasy 565 - 565: Slaný, autobusové nádraží - Kladno, OAZA - Pražská integrovaná doprava
autobusové zastávky
- 1 - Slaný, autobusové nádraží
- 2 - Slaný, Palackého
- 3 - Slaný, Šultysova
- 4 - Slaný, Fantův mlýn
- 5 - Kvíček
- 6 - Kvíc, u hrušky
- 7 - Těhul
- 8 - Hrdlív
- 9 - Třebichovice, u hřbitova
- 10 - Třebichovice, u kapličky
- 11 - Třebichovice
- 12 - Vinařice, Zahr. kolonie
- 13 - Vinařice, škola
- 14 - Vinařice
- 15 - Vinařice, 7. ulice
- 16 - Vinařice, Důl Mayrau
- 17 - Vinařice, Tuháň
- 18 - Kladno, Seifertova
- 19 - Kladno, Husova
- 20 - Kladno, U Knotků
- 21 - Kladno, Kübeck
- 22 - Kladno, Průmyslová
- 23 - Kladno, Poldi
- 24 - Kladno, Pod Zámkem
- 25 - Kladno, nám. Svobody
- 26 - Kladno, gymnasium
- 27 - Kladno, C. Boudy
- 28 - Kladno, Sítná
- 29 - Kladno, J. Kociána
- 30 - Kladno, U Hvězdy
- 31 - Kladno, Vodárenská
- 32 - Kladno, Pražská křiž.
- 33 - Kladno, Pražská
- 34 - Kladno, Meta
- 35 - Kladno, OAZA