autobusové trasy 652 - 652: Kostelec n. Č. l., Nám. ⇒ Oleška, Krymlov - PID
autobusové zastávky
- 1 - Kostelec n. Č. l., Nám.
- 2 - Kostelec n. Č. l., Sanatorium
- 3 - Kostelec n. Č. l., Svatbínská
- 4 - Oleška, Brník, U Rybníka
- 5 - Oleška, Brník
- 6 - Vitice, Dobré Pole
- 7 - Oleška, Bulánka
- 8 - Oleška, Králka
- 9 - Oleška
- 10 - Oleška, Rozc. Krymlov
- 11 - Oleška, Krymlov