Domov »
autobusových linek » autobusové trasy 655 - 655: Úvaly, žel. st. ⇒ Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, nádr. - PID
autobusové zastávky
- 1 - Úvaly, žel. st.
- 2 - Úvaly, Hodov
- 3 - Úvaly, Zálesí
- 4 - Horoušany, Horoušánky, U Tří svatých
- 5 - Jirny, Nové Jirny, Hájovna
- 6 - Jirny, Nové Jirny, Kaplička
- 7 - Jirny, Luční
- 8 - Jirny
- 9 - Jirny, Kulturní dům
- 10 - Nehvizdy, Na Bulánce
- 11 - Nehvizdy
- 12 - Nehvizdy, U Studánky
- 13 - Nehvizdy, Nehvízdky
- 14 - Čelákovice, Záluží
- 15 - Čelákovice, Záluží, Cihelna
- 16 - Čelákovice, železniční stanice
- 17 - Čelákovice, náměstí
- 18 - Čelákovice, Rumunská
- 19 - Čelákovice, V Prokopě
- 20 - Lázně Toušeň
- 21 - Lázně Toušeň, zastávka
- 22 - Zápy, Stavby mostů
- 23 - Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Kralovice
- 24 - Brandýs nad Labem, Na Radosti
- 25 - Brandýs nad Labem, Fakulta
- 26 - Brandýs nad Labem, U Soudu
- 27 - Brandýs nad Labem, náměstí
- 28 - Brandýs nad Labem, nádraží
- 29 - Úvaly, Elektromechanika