autobusové trasy 677 - 677: Úvaly, žel. st. ⇒ Nehvizdy, Škola - PID
autobusové zastávky
- 1 - Úvaly, žel. st.
- 2 - Úvaly, U Mlýna
- 3 - Úvaly, Náměstí Arnošta z Pardubic
- 4 - Úvaly, Hřbitov
- 5 - Tuklaty, Hlavní
- 6 - Tuklaty, Tlustovousy
- 7 - Vyšehořovice, Vyšehořovičky
- 8 - Vyšehořovice
- 9 - Vyšehořovice, Kozovazy
- 10 - Mochov
- 11 - Nehvizdy, U Studánky
- 12 - Nehvizdy
- 13 - Nehvizdy, Škola