Domov »
autobusových linek » autobusové trasy 788 - 788: Třebětín ⇒ Kutná Hora, aut.st. - Pražská integrovaná doprava
autobusové zastávky
- 1 - Kutná Hora, autobusové stanoviště
- 2 - Kutná Hora, Hlouška, Tylovo divadlo
- 3 - Kutná Hora, Hlouška, Masarykova
- 4 - Kutná Hora, Hlouška, Na Špici
- 5 - Kutná Hora, Karlov, Na Rovinách
- 6 - Kutná Hora, Karlov, Hrnčířská
- 7 - Kutná Hora, Karlov, průmyslová zóna
- 8 - Kutná Hora, Karlov, celní úřad
- 9 - Kutná Hora, Poličany
- 10 - Malešov, Bilejov
- 11 - Malešov
- 12 - Malešov, železniční stanice
- 13 - Křesetice, Bykánec
- 14 - Křesetice, u rybníku
- 15 - Křesetice, Chrást, rozcestí
- 16 - Křesetice, Chrást
- 17 - Úmonín, Hájek
- 18 - Úmonín
- 19 - Úmonín, Březová
- 20 -
- 21 - Červené Janovice, Vilémovice
- 22 - Červené Janovice, Vilémovice, rozcestí
- 23 - Červené Janovice, škola
- 24 - Červené Janovice
- 25 - Červené Janovice, u hřiště
- 26 - Červené Janovice, Zhoř
- 27 - Bludov
- 28 - Třebětín, Víckovice
- 29 - Třebětín