autobusové trasy N95 - N95: Újezd u Brna, městský úřad ⇒ Chrlice, smyčka ⇒ Holásky ⇒ Kamenný vrch - IDS JMK
autobusové zastávky
- 1 - Újezd u Brna, městský úřad
- 2 - Újezd u Brna, Revoluční
- 3 - Sokolnice, železniční stanice
- 4 - Sokolnice, obecní úřad
- 5 - Sokolnice, Brněnská
- 6 - Sokolnice, rozvodna
- 7 - Sokolnická
- 8 - Chrlice, smyčka
- 9 - Chrlice, nádraží
- 10 - Chrlické náměstí
- 11 - U viaduktu
- 12 - Chrlická
- 13 - Hanácká
- 14 - Revoluční
- 15 - Holásecká
- 16 - Rolencova
- 17 - Holásky
- 18 - V Aleji
- 19 - Prodloužená
- 20 - Popelova
- 21 - Ráječek
- 22 - Hněvkovského
- 23 - Sazenice
- 24 - Mariánské náměstí
- 25 - Konopná
- 26 - Železniční
- 27 - Autobusové nádraží
- 28 - Úzká
- 29 - Hlavní nádraží
- 30 - Šilingrovo náměstí
- 31 - Komenského náměstí
- 32 - Obilní Trh
- 33 - Žlutý kopec
- 34 - Vaňkovo náměstí
- 35 - Pavlíkova
- 36 - Pisárky
- 37 - Anthropos
- 38 - Lesní
- 39 - Kluchova
- 40 - Raisova
- 41 - Čtvrtě
- 42 - Koniklecová
- 43 - Oblá
- 44 - Kamenný vrch