Domov » Severozápad » Vzdělání

Vzdělávacích center v Severozápad, Česko



Filtrovat podle typu:

Nejbližší Služby

Vysoká škola

  • 3.Základní škola
  • Ekonom
    Palackého, 730/1
  • Evropská obchodní akademie
    Komenského nám., 520/2
  • Gymnazium Teplice
    Čs. dobrovolců, 530/11 41501
  • Gymnázium
    Havlíčkova, 175 41301 Roudnice nad Labem
  • Gymnázium Děčín
    Komenského nám., 340/4
  • Gymnázium Josefa Jungmanna
    Svojsíkova
  • Obchodni akademie
    Poštovní, 464/3 41501
  • Pedagogicka střední škola JH Pestalozziho
    Komenského, 754/3
  • Podkrušnohorské gymnázium, Most, B1
    Čsl. armády, 1530/29
  • Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o.p.s.
    Náměstí Jana z Dražic, 169
  • Státní Gymnázium Chomutov
    Mostecká
  • SŠ Stavební, SOU
    Fráni Šrámka, 1350/1 41501
  • VOŠ obalové techniky a SŠ
    Kostelní, 134
  • Vyšší odborná škola a Střední odborná škola
    Špindlerova třída, 690
  • -
    Křižíkova
  • -
    Benešovo náměstí, 604/1 41501

Autoškola

  • Autoškola
    Školní
  • Autoškola Progres
    Masarykova třída, 310/162
    Telefon: +420 777 275 588
  • Dětské dopravní hřiště
    Žižkova
  • Emco
    Doubravská
    Telefon: +420 603 891 268
    E-mailem: martin.hudek@volny.cz
    Otevírací doba: Tu,Th 16:00-18:00
  • -
    Neštěmická, 807/61
  • -
    Libušina, 1337

Mateřská školka

  • 16.Mateřská školka
    Dostojevského
  • 24.mateřská školka
    17. listopadu, 4708 43004
  • Kamínek
    Komenského
  • Kindertagesstätte "Wichtelhäusel"
    Talstraße, 38 09548 Deutschneudorf
    Telefon: +49 37368 12760
    Fax: +49 37368 12759
    E-mailem: kita.deutschneudorf@juh-erzgebirge.de
  • Křižíkova
    Křižíkova, 555/5
  • Lesní klub Jurta
    Pěší, 9 CZ - 407 11 Děčín
    Telefon: +420 412547600
  • Lesní školka
  • Mateřská škola
    Vítězslava Nezvala, 2648/39 43401 Most
  • Mateřská škola
    Cihelní, 602
  • Mateřská škola
  • Mateřská škola
    Palackého
  • Mateřská škola
  • Mateřská škola
    Moskevská
  • Mateřská škola Dolní Habartice
  • Mateřská škola Duhový svět
    Prokopova, 3389/2
  • Mateřská škola Horní Podluží
    E-mailem: skolka.hornipodluzi@tiscali.cz
  • Mateřská škola Mateřinka
    Holárkovy sady, 2386
  • Mateřská škola Vora
    Za Tratí, 687/2
  • Mateřská škola, Karla Havlíčka Borovského 1527
    Karla Havlíčka Borovského, 1527
  • mateřská školka
    Na Spálence, 1022/27
  • Mateřská školka
    Bezručova, 1274/1
  • Mateřská školka Radost
    Palackého, 4057

  • Liliová, 277/1

  • Husova, 291

  • Komořanská, 799/26

  • Školní, 182/1 35101 Františkovy Lázně
  • MŠ Albrechtická
    Albrechtická, 503/22 43401
  • MŠ Albrechtická 414
    Marš. Rybalka
  • MŠ Ant. Sochora
    Antonína Sochora, 2937/2
  • MŠ Chabařovice
    U Haly, 404
  • MŠ Halasova
    Halasova, 765
  • MŠ Husova
    Husova, 547
  • MŠ J. Ressla
    Josefa Ressla, 1697
  • MŠ Jáchymov
    třída Dukelských hrdinů, 1031 36251 Jáchymov
  • MŠ Jiříkov, Filipovská
    Filipovská, 686/19
  • MŠ Jiříkov, Hradecká
    Hradecká, 518/6
  • MŠ Křešice
    Bezručova
  • MŠ Lipová
    Lipová, 1098
  • MŠ Masarykova
    Masarykova, 1195
  • MŠ Mládežnická 6
    Mládežnická, 936/6a
    Otevírací doba: 06:00-16:30
  • MŠ Moravská
    Moravská, 1926/10
  • MŠ Motýlek Košťany-Střelná
    Sídliště, 216
  • MŠ Měcholupy
  • MŠ Nerudova
    Nerudova, 930
  • MŠ Neumannova
    Neumannova, 2560
  • MŠ Pastelka
    Libušina, 1067
  • MŠ Skřivánek
    Stříbrnické nivy, 2429/6 40011
  • MŠ Sluníčko
    Kollárova, 597 41742 Krupka
  • MŠ Straškov - Vodochody 41184 Straškov-Vodochody
  • MŠ V Podhájí
    V Podhájí, 277/12
  • MŠ Velký Šenov
  • MŠ Závodu Míru
    Závodu míru, 1247
  • MŠ Zvoneček
    Lípová, 528/15
  • MŠ Želenice
    Školní, 1544/5
  • MŠ Žižkova
    Sídliště
  • Na Kopečku
    Bohosudovská, 111
  • Písnička
    Dukelských hrdinů
  • SMŠ Bělehradská
    Bělehradská, 2018/37 40011 Ústí nad Labem
    Telefon: 472 771 741
  • Východní
    Východní, 485/6

  • Česká, 350/14a 35101 Františkovy Lázně
  • -
    Karla Čapka
  • -
    Hlávkova, 1454 41501
  • -
    Hlávkova, 1454
  • -
    Bezručova, 499
  • -
    Myslbekova, 1189
  • -
  • -
    Stránského, 22/3a
  • -
    Karla Čapka, 271 41742 Krupka
  • -
    Karla Čapka, 272 41742 Krupka
  • -
    Gustava Geipela, 1929/9
  • -
  • -
    Tyršova, 310/2
  • -
    Kubátova, 122
  • -
    Na Vyhlídce, 2275
  • -
    Školní
  • -
    Školní
  • -
    Školní, 544
  • -
    Školní
  • -
    Hlavní třída, 440/37
  • -
    Plzeňská, 222
  • -
    17. listopadu
  • -
    Švermova, 148
  • -
    Růžový vrch, 79
  • -
    Bezručova, 1712
  • -
    Komenského, 864/8
  • -
    Sukova, 1047/4
  • -
    Krásnolipská, 463/8
  • -
    Antonína Sovy
  • -
    Staroměstská, 38
  • -
    Nerudova, 915
  • -
    Zahradní
  • -
    Vítězslava Nezvala, 2648/39

Škola

  • 1. KŠPA
    Máchovy schody, 13/4
  • 1. Základka
    Josefa Hory
  • 1. ZŠ Most
    Svážná, 2342/1
  • 1.Zvláštní škola
    17. listopadu, 4728 43004
  • 13.ZŠ
    Březenecká, 4679
  • 14. Základní škola
    Rozmarýnová, 1692/3 434 01
  • 15. základní škola
  • 2. Základní škola
    Jungmannova, 660
  • 2. Základní škola Cheb
    Mánesova
  • 283
    Podkrušnohorská
  • 3. Základní škola
    U Stadionu, 1028 434 01
  • 3. základní škola
    Arbesova
  • 3. základní škola - Gymnázka
    Okružní, 1580/57
  • 4. Základní škola
  • 4. základní škola
    Nám. E. Beneše, 469
  • 5. zš
    Svojsíkova
  • 6. základní škola
    Obětí nacismu
  • 6. ZŠ U Stadionu
    U Stadionu, 521/6
  • 7. ZŠ Most
    Jakuba Arbesa, 2454/2 Most
  • 7. zš
  • 8. zš
    U Potoka
  • 8.ZŠ
  • 8.ZŠ
    Vodních staveb
  • 8.ZŠ
    Školní, 1480/61
  • 8.ZŠ
    Školní
  • 8.ZŠ
    Vodních staveb
  • 8.ZŠ
    Beethovenova, 662
  • Biskupské Gymnázium
    Střelecká, 1800
  • Biskupské gymnázium Bohosudov
  • Carlsbad International School
    Slovenská, 477/5 36001
    Telefon: +420353277387
    Otevírací doba: Mo-Fr 09:00-17:00
  • Centrum dětí a mládeže
    Dukelských hrdinů, 328
  • Dětský domov Plesná
    Nádražní, 338
  • Dětský domov se školou
    Čapkova
  • Dětský domov, ZŠ a SŠ
    Školní, 624/1
  • Gymnázium
    Komenského, 288
  • Gymnázium a obchodní akademie Mariánské Lázně
    Ruská, 355/7
  • Gymnázium a SPŠ
    Havlíčkova
  • Gymnázium a Střední odborná škola
  • Gymnázium Jateční
  • Gymnázium Rumburk
    Sukova
  • Gymnázium Václava Hlavatého
    Poděbradova, 661
  • Gymnázium, základní škola a mateřská škola Mánesova
    Mánesova, 1672
  • Integrovaná střední škola technická a ekonomická (ISŠTE)
  • ISŠ
    Komenského, 617/29
  • Jazyková škola
    Libušina, 1468
  • Jazyková škola Robinson
    Dr. Slavíka, 1443
  • Jazykovka
    Podkrušnohorská, 1588
  • Jezdecká škola
  • Lesnická škola
    T. G. Masaryka, 580
  • Lingua Universal
    Na Valech, 480/20
  • litomerice
    Vojtěšská, 420/6
  • Logopedická základní škola
    Měcholupy, 1 Měcholupy
  • LŠU
    Masarykova, 621/46
  • Masarykova ZŠ Krupka
    B. Němcové, 140/6 41742 Krupka
  • Masarykova ZŠ Krupka
    Masarykova, 461
  • Mateřská škola
    Lázeňská, 387
  • Mateřská škola - Jesle
    Tovární
  • Mateřská škola, Alšova 1746
    Mánesova, 1746
  • Mateřská škola, Kosmonautů 1881
    Kosmonautů, 1881
  • Mateřská škola, Marie Majerové 1650
    Marie Majerové, 1650
  • Mateřská škola, Pionýrů 1344
    Pionýrů, 1344
  • Mateřská škola, Vítězná 725
    Vítězná, 725
  • Mateřská škola, Vrchlického 80
    Vrchlického, 80

  • Tylova, 2085
  • MŠ Františkovy Lázně, Školní
    Školní, 182/1
  • MŠ Žitenice
    Pohořanská, 179 41141 Žitenice
  • Podkrušnohorské gymnázium, Most, B2
    Vladimíra Majakovského, 2343/5
  • Praktická škola Bílina
    Kmochova
  • SOU Drogistické
    Ke Kostelu, 83/3
  • SOU Mariánské Lázně
    Poštovní, 60/7
  • SOUCH
  • Soukromá obchodní akademie
    Hornická, 1569
  • SOŠ Litvínov-Hamr
    Mládežnická, 236
  • Speciální a praktická ZŠ
    Tyršova, 710
  • Speciální škola
    Jana Palacha, 1534
  • Sportovní soukromá základní škola s.r.o. Litvínov
    Gorkého
  • SPŠ a VOŠ
    Křižíkova
  • SPŠ Ostrov
    Klínovecká, 1197
  • SSŠ
    Svatováclavská, 1126
  • Střední hotelová škola
    Komenského, 449/2
  • Střední odborná škola podnikatelská, s.r.o.
  • Střední průmyslová škola Loket
    T. G. Masaryka, 3/73 35733 Loket
    Telefon: +420 352 684 084
  • Střední průmyslová škola Most
    Jana Palacha
  • Střední zdravotnická škola
    Palackého, 238/3
  • Střední zdravotnická škola a VOŠ Cheb
    Májová, 1718/68
  • Střední zdravotnická škola Děčín
    Čsl. mládeže, 5/9 40502 Děčín
  • Střední škola diplomacie a veřejné správy
    Aloise Jiráska, 1887/3
  • Střední škola EDUCHEM, a.s.
    Okružní, 128
  • Střední škola Zemědělská a Ekologická Žatec
  • Střední škola Zemědělská a Ekologická Žatec
    Otokara Březiny
  • Střední škola Zemědělská a Ekologická Žatec
    Svatopluka Čecha, 1180
  • Střední škola Zemědělská a Ekologická Žatec
  • Střední škola Zemědělská a Ekologická Žatec
    Svatopluka Čecha, 2773
  • Střední škola Zemědělská a Ekologická Žatec
    Jaroslava Vrchlického
  • Střední škola živnostenská – učební obory
    Komenského, 759
  • Svobodná chebská škola
    Jánské náměstí, 256/15
  • SŠEaS Chomutov, dílny OV a PV
    Školní
  • SŠEaS Chomutov, dílny OV a PV
    Školní

Univerzita

  • FZS
    Bratislavská
  • Katedra biologie UJEP
    Za Válcovnou
  • koleje UJEP
    Černá cesta
  • sportovní hala UJEP
  • UJEP Kampus
  • Univerzita J.E. Purkyně (UJEP)
    České mládeže, 360/8
  • Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem
  • Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem - rektorát/Kolej K6
    Hoření, 3083/13
  • ČVUT
    Pohraniční, 1288/1
  • no-name
  • no-name
  • no-name